تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
برای بهتر نوشتن، قلم را بهتر به دست بگیر !وقتی در سال ۹۱، روژان محمدی به عنوان کم سن‌ترین نویسنده‌ی ایرانی شناخته شد،‌ غرور ملی خاصی در من شکل گرفت.

البته که نویسنده‌های کم سن در جهان وجود داشته است اما اینکه یک ایرانی هم در سن کم می‌نویسد و اینکه من در دورانی از تاریخ زندگی می‌کنم که کودکان آن دوران هم دست به قلم دارند، احساس خوبی به من می‌دهد.


وقتی کتاب "خاطره" را دیدم، و اینکه این یک اتفاق واقعی بود که برای رژوان افتاده بود و او به داستان تبدیلش کرده بود،‌ برایم یقینی شد که ابتدای راه نویسندگی، خاطره نویسی است.

و وقتی پس از مدتی کتاب دیگر او که با فاطمه محمدی نوشته بود تحت عنوان "دانستن، شرط ماندن است" دیگر مطمئن شدم که اگر راه خاطره‌نویسی را ادامه دهی، در نویسندگی موفق می‌شوی!


پس بنویس، و به سن و سالت فکر نکن، بنویس و برایت مهم نباشد که کسی می‌خواند یا نه، بنویس حتی اگر شده خاطره‌نویسی، بنویس حتی اگر قرار باشد نوشته‌هایت سهم آتش شوند!


پی‌نوشت :

آن‌چه باعث شد این‌ها را بازگو کنم ،‌این پست است!


ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">

ن وَ الْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ

قلم، آن دست‌مایه سوگند خدا، از علایق شخصی من است!

☆☆☆☆☆☆☆
من در حال آموختن هستم!
و در این وبلاگــ تلاش می‌کنم باب گفتگو باز شود؛
پس اگر اشتباه می‌کنم با خیال راحت نظرت را بگو در منطق من تعصب راه ندارد!