تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
برای بهتر نوشتن، قلم را بهتر به دست بگیر !
همچنان که نویسنده بهشت همین نزدیکی‌ست، خود اعتراف کرده شبه داستان است، این نوشته اصلا نمی‌تواند داستان کوتاه باشد، در داستان‌نویسی اگر به عناصر داستان دقت نکنیم، داستان‌مان دیگر داستان نیست؛ نهایتا یک متن ادبی خلق کنیم!
توصیف نویسی خوبی در این متن ارائه شده بود که لذت بخشی آن باعث می‌شد تا انتها بخوانی ولی گنگی ابتدا احتمال رها کردن متن را زیاد می‌کند.
نکته‌ی دیگر اینکه برای یادآوری حرف‌های خود لفظ کنجکاوی به کار نمی‌رود، کنجکاوی برای وقتی است که موضوع را نمی‌دانیم.
و علت این تمایل به یادآوری را خواننده متوجه نمی‌شود، شما که حوصله فکر کردن نداشتید، پس چرا میل به یاد آوری؟ در واقع می‌خواهم بگویم که شما باید مخاطب خود بدون هیچ پیش فرضی در نظر بگیرید، و پیشنهاد می‌کنم بعد از اتمام نوشته یک بار از دید کسی که در این واقعه حضور نداشته است بخوانید و کم بود‌ها را جبران کنید.
و نکته بعدی اینکه در تمام کردن نوشته خود عجله نداشته باشید، این عجله باعث شده که توصیف‌‌های انتهایی شما لذت بخش نباشد و حتی گاهی ممکن است دل را بزند. من در انتهای داستان منتظر یک اتفاق بودم، ولی اتفاق را نیافتم، وقتی می‌گویم اتفاق منظورم غیر از حادثه است (اینجا را ببین)

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">

ن وَ الْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ

با قلم، وبلاگ و کتاب رفاقت دارم!

☆☆☆☆☆☆☆
من در حال آموختن هستم!
و در این وبلاگــ تلاش می‌کنم باب گفتگو باز شود؛
پس اگر اشتباه می‌کنم با خیال راحت نظرت را بگو در منطق من تعصب راه ندارد!